Doktor Bilgileri

Dr. Tamer Ağlagu
TAMER AĞLAGU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TAMER AĞLAGU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TAMER AĞLAGU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TAMER AĞLAGU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TAMER AĞLAGU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TAMER AĞLAGU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TAMER AĞLAGU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TAMER AĞLAGU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TAMER AĞLAGU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TAMER,  AĞLAGU,   AdanaTAMER AĞLAGU Muayene ÜcretiTAMER AĞLAGU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTAMER AĞLAGU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTAMER AĞLAGU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTAMER AĞLAGU Hakkında BilgiYorumlarTAMER AĞLAGU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTAMER AĞLAGU HakkındaTAMER AĞLAGU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTAMER AĞLAGU ÖzgeçmişiTAMER AĞLAGU RandevuTAMER AĞLAGU MuayenehaneTAMER AĞLAGU Muayene ÜcretiTAMER AĞLAGU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTAMER AĞLAGU BulGetirTAMER AĞLAGU NeredeCep NoTAMER AĞLAGU UzmanıTAMER AĞLAGU Özel MuayeneTAMER AĞLAGU NumarasıTAMER AĞLAGU Nerede ÇalışıyorTAMER AĞLAGU GörevliUzmanlıkAileTAMER AĞLAGU ŞikayetTAMER AĞLAGU ÖneriTAMER AĞLAGU EleştiriHastalıklarıYorumlarTAMER AĞLAGU KimdirSekreterHemşireTAMER AĞLAGU Yeni BilgileriTAMER AĞLAGU Hakkında BilgiCerrahHekimTAMER AĞLAGU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTAMER AĞLAGU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTAMER AĞLAGU Doğum TarihiİrtibatTAMER AĞLAGU Tedavi OlanlarSağlıkTAMER AĞLAGU ÖzgeçmişTAMER AĞLAGU BiyografiCerrahisiTAMER AĞLAGU DoktordurTAMER AĞLAGU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTAMER AĞLAGU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTAMER AĞLAGU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,826 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır