Doktor Bilgileri

Dr. Şeyha Erol
ŞEYHA EROL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEYHA EROL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ŞEYHA EROL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ŞEYHA EROL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEYHA EROL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEYHA EROL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEYHA EROL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEYHA EROL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEYHA EROL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ŞEYHA,  EROL,   AdanaŞEYHA EROL Muayene ÜcretiŞEYHA EROL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEYHA EROL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEYHA EROL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEYHA EROL Hakkında BilgiYorumlarŞEYHA EROL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEYHA EROL HakkındaŞEYHA EROL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEYHA EROL ÖzgeçmişiŞEYHA EROL RandevuŞEYHA EROL MuayenehaneŞEYHA EROL Muayene ÜcretiŞEYHA EROL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEYHA EROL BulGetirŞEYHA EROL NeredeCep NoŞEYHA EROL UzmanıŞEYHA EROL Özel MuayeneŞEYHA EROL NumarasıŞEYHA EROL Nerede ÇalışıyorŞEYHA EROL GörevliUzmanlıkAileŞEYHA EROL ŞikayetŞEYHA EROL ÖneriŞEYHA EROL EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEYHA EROL KimdirSekreterHemşireŞEYHA EROL Yeni BilgileriŞEYHA EROL Hakkında BilgiCerrahHekimŞEYHA EROL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEYHA EROL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEYHA EROL Doğum TarihiİrtibatŞEYHA EROL Tedavi OlanlarSağlıkŞEYHA EROL ÖzgeçmişŞEYHA EROL BiyografiCerrahisiŞEYHA EROL DoktordurŞEYHA EROL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEYHA EROL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEYHA EROL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,539 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır