Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Sami Özgül
SAMİ ÖZGÜL (Adıyaman Kardiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAMİ ÖZGÜL (Adıyaman Kardiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SAMİ ÖZGÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SAMİ ÖZGÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAMİ ÖZGÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAMİ ÖZGÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAMİ ÖZGÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAMİ ÖZGÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAMİ ÖZGÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SAMİ,  ÖZGÜL,   AdıyamanSAMİ ÖZGÜL Muayene ÜcretiSAMİ ÖZGÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAMİ ÖZGÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAMİ ÖZGÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAMİ ÖZGÜL Hakkında BilgiYorumlarSAMİ ÖZGÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAMİ ÖZGÜL HakkındaSAMİ ÖZGÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAMİ ÖZGÜL ÖzgeçmişiSAMİ ÖZGÜL RandevuSAMİ ÖZGÜL MuayenehaneSAMİ ÖZGÜL Muayene ÜcretiSAMİ ÖZGÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAMİ ÖZGÜL BulGetirSAMİ ÖZGÜL NeredeCep NoSAMİ ÖZGÜL UzmanıSAMİ ÖZGÜL Özel MuayeneSAMİ ÖZGÜL NumarasıSAMİ ÖZGÜL Nerede ÇalışıyorSAMİ ÖZGÜL GörevliUzmanlıkAileSAMİ ÖZGÜL ŞikayetSAMİ ÖZGÜL ÖneriSAMİ ÖZGÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarSAMİ ÖZGÜL KimdirSekreterHemşireSAMİ ÖZGÜL Yeni BilgileriSAMİ ÖZGÜL Hakkında BilgiCerrahHekimSAMİ ÖZGÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAMİ ÖZGÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAMİ ÖZGÜL Doğum TarihiİrtibatSAMİ ÖZGÜL Tedavi OlanlarSağlıkSAMİ ÖZGÜL ÖzgeçmişSAMİ ÖZGÜL BiyografiCerrahisiSAMİ ÖZGÜL DoktordurSAMİ ÖZGÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAMİ ÖZGÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAMİ ÖZGÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adıyaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,041 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır