Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Murat Abdulhamit Ercişli
MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ (Adıyaman Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ (Adıyaman Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.MURAT,  ABDULHAMİT,  ERCİŞLİ,   AdıyamanMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Muayene ÜcretiMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Hakkında BilgiYorumlarMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ HakkındaMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ÖzgeçmişiMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ RandevuMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ MuayenehaneMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Muayene ÜcretiMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ BulGetirMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ NeredeCep NoMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ UzmanıMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Özel MuayeneMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ NumarasıMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Nerede ÇalışıyorMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ GörevliUzmanlıkAileMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ŞikayetMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ÖneriMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ KimdirSekreterHemşireMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Yeni BilgileriMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Doğum TarihiİrtibatMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Tedavi OlanlarSağlıkMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ ÖzgeçmişMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ BiyografiCerrahisiMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ DoktordurMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adıyaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,819 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır