Doktor Bilgileri

Dr. Şerife Göngör Eremen
ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.ŞERİFE,  GÖNGÖR,  EREMEN,   AdanaŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Muayene ÜcretiŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Hakkında BilgiYorumlarŞERİFE GÖNGÖR EREMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞERİFE GÖNGÖR EREMEN HakkındaŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ÖzgeçmişiŞERİFE GÖNGÖR EREMEN RandevuŞERİFE GÖNGÖR EREMEN MuayenehaneŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Muayene ÜcretiŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞERİFE GÖNGÖR EREMEN BulGetirŞERİFE GÖNGÖR EREMEN NeredeCep NoŞERİFE GÖNGÖR EREMEN UzmanıŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Özel MuayeneŞERİFE GÖNGÖR EREMEN NumarasıŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Nerede ÇalışıyorŞERİFE GÖNGÖR EREMEN GörevliUzmanlıkAileŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ŞikayetŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ÖneriŞERİFE GÖNGÖR EREMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞERİFE GÖNGÖR EREMEN KimdirSekreterHemşireŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Yeni BilgileriŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Hakkında BilgiCerrahHekimŞERİFE GÖNGÖR EREMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞERİFE GÖNGÖR EREMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Doğum TarihiİrtibatŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Tedavi OlanlarSağlıkŞERİFE GÖNGÖR EREMEN ÖzgeçmişŞERİFE GÖNGÖR EREMEN BiyografiCerrahisiŞERİFE GÖNGÖR EREMEN DoktordurŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞERİFE GÖNGÖR EREMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞERİFE GÖNGÖR EREMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,276 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır