Doktor Bilgileri

Dr. Şehnaz Uygur
ŞEHNAZ UYGUR (İzmir Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEHNAZ UYGUR (İzmir Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ŞEHNAZ UYGUR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ŞEHNAZ UYGUR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEHNAZ UYGUR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEHNAZ UYGUR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEHNAZ UYGUR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEHNAZ UYGUR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEHNAZ UYGUR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ŞEHNAZ,  UYGUR,   İzmirŞEHNAZ UYGUR Muayene ÜcretiŞEHNAZ UYGUR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEHNAZ UYGUR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEHNAZ UYGUR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEHNAZ UYGUR Hakkında BilgiYorumlarŞEHNAZ UYGUR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEHNAZ UYGUR HakkındaŞEHNAZ UYGUR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEHNAZ UYGUR ÖzgeçmişiŞEHNAZ UYGUR RandevuŞEHNAZ UYGUR MuayenehaneŞEHNAZ UYGUR Muayene ÜcretiŞEHNAZ UYGUR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEHNAZ UYGUR BulGetirŞEHNAZ UYGUR NeredeCep NoŞEHNAZ UYGUR UzmanıŞEHNAZ UYGUR Özel MuayeneŞEHNAZ UYGUR NumarasıŞEHNAZ UYGUR Nerede ÇalışıyorŞEHNAZ UYGUR GörevliUzmanlıkAileŞEHNAZ UYGUR ŞikayetŞEHNAZ UYGUR ÖneriŞEHNAZ UYGUR EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEHNAZ UYGUR KimdirSekreterHemşireŞEHNAZ UYGUR Yeni BilgileriŞEHNAZ UYGUR Hakkında BilgiCerrahHekimŞEHNAZ UYGUR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEHNAZ UYGUR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEHNAZ UYGUR Doğum TarihiİrtibatŞEHNAZ UYGUR Tedavi OlanlarSağlıkŞEHNAZ UYGUR ÖzgeçmişŞEHNAZ UYGUR BiyografiCerrahisiŞEHNAZ UYGUR DoktordurŞEHNAZ UYGUR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEHNAZ UYGUR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEHNAZ UYGUR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,382 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır