Doktor Bilgileri

Dr. Sultan Sarisoylu
SULTAN SARISOYLU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SULTAN SARISOYLU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SULTAN SARISOYLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SULTAN SARISOYLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SULTAN SARISOYLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SULTAN SARISOYLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SULTAN SARISOYLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SULTAN SARISOYLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SULTAN SARISOYLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SULTAN,  SARISOYLU,   AdanaSULTAN SARISOYLU Muayene ÜcretiSULTAN SARISOYLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSULTAN SARISOYLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSULTAN SARISOYLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSULTAN SARISOYLU Hakkında BilgiYorumlarSULTAN SARISOYLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSULTAN SARISOYLU HakkındaSULTAN SARISOYLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSULTAN SARISOYLU ÖzgeçmişiSULTAN SARISOYLU RandevuSULTAN SARISOYLU MuayenehaneSULTAN SARISOYLU Muayene ÜcretiSULTAN SARISOYLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSULTAN SARISOYLU BulGetirSULTAN SARISOYLU NeredeCep NoSULTAN SARISOYLU UzmanıSULTAN SARISOYLU Özel MuayeneSULTAN SARISOYLU NumarasıSULTAN SARISOYLU Nerede ÇalışıyorSULTAN SARISOYLU GörevliUzmanlıkAileSULTAN SARISOYLU ŞikayetSULTAN SARISOYLU ÖneriSULTAN SARISOYLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSULTAN SARISOYLU KimdirSekreterHemşireSULTAN SARISOYLU Yeni BilgileriSULTAN SARISOYLU Hakkında BilgiCerrahHekimSULTAN SARISOYLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSULTAN SARISOYLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSULTAN SARISOYLU Doğum TarihiİrtibatSULTAN SARISOYLU Tedavi OlanlarSağlıkSULTAN SARISOYLU ÖzgeçmişSULTAN SARISOYLU BiyografiCerrahisiSULTAN SARISOYLU DoktordurSULTAN SARISOYLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSULTAN SARISOYLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSULTAN SARISOYLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,565 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır