Doktor Bilgileri

Dr. Sibel İncesoy Savaşçihabeş
SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİBEL,  İNCESOY,  SAVAŞÇIHABEŞ,   AdanaSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Muayene ÜcretiSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Hakkında BilgiYorumlarSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ HakkındaSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ÖzgeçmişiSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ RandevuSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ MuayenehaneSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Muayene ÜcretiSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ BulGetirSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ NeredeCep NoSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ UzmanıSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Özel MuayeneSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ NumarasıSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Nerede ÇalışıyorSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ GörevliUzmanlıkAileSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ŞikayetSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ÖneriSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ KimdirSekreterHemşireSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Yeni BilgileriSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Doğum TarihiİrtibatSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ ÖzgeçmişSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ BiyografiCerrahisiSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ DoktordurSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL İNCESOY SAVAŞÇIHABEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,761 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır