Doktor Bilgileri

Dr. Sibel Bereketoğlu Ateş
SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİBEL,  BEREKETOĞLU,  ATEŞ,   AdanaSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Muayene ÜcretiSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Hakkında BilgiYorumlarSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ HakkındaSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ÖzgeçmişiSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ RandevuSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ MuayenehaneSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Muayene ÜcretiSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ BulGetirSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ NeredeCep NoSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ UzmanıSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Özel MuayeneSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ NumarasıSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Nerede ÇalışıyorSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ GörevliUzmanlıkAileSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ŞikayetSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ÖneriSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ KimdirSekreterHemşireSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Yeni BilgileriSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Doğum TarihiİrtibatSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ ÖzgeçmişSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ BiyografiCerrahisiSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ DoktordurSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL BEREKETOĞLU ATEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,261 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır