Doktor Bilgileri

Dr. Sevim Büyüker Hizli
SEVİM BÜYÜKER HIZLI (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVİM BÜYÜKER HIZLI (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVİM BÜYÜKER HIZLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVİM BÜYÜKER HIZLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVİM BÜYÜKER HIZLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVİM BÜYÜKER HIZLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVİM BÜYÜKER HIZLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVİM BÜYÜKER HIZLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVİM BÜYÜKER HIZLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVİM,  BÜYÜKER,  HIZLI,   AdanaSEVİM BÜYÜKER HIZLI Muayene ÜcretiSEVİM BÜYÜKER HIZLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVİM BÜYÜKER HIZLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVİM BÜYÜKER HIZLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVİM BÜYÜKER HIZLI Hakkında BilgiYorumlarSEVİM BÜYÜKER HIZLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVİM BÜYÜKER HIZLI HakkındaSEVİM BÜYÜKER HIZLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVİM BÜYÜKER HIZLI ÖzgeçmişiSEVİM BÜYÜKER HIZLI RandevuSEVİM BÜYÜKER HIZLI MuayenehaneSEVİM BÜYÜKER HIZLI Muayene ÜcretiSEVİM BÜYÜKER HIZLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVİM BÜYÜKER HIZLI BulGetirSEVİM BÜYÜKER HIZLI NeredeCep NoSEVİM BÜYÜKER HIZLI UzmanıSEVİM BÜYÜKER HIZLI Özel MuayeneSEVİM BÜYÜKER HIZLI NumarasıSEVİM BÜYÜKER HIZLI Nerede ÇalışıyorSEVİM BÜYÜKER HIZLI GörevliUzmanlıkAileSEVİM BÜYÜKER HIZLI ŞikayetSEVİM BÜYÜKER HIZLI ÖneriSEVİM BÜYÜKER HIZLI EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVİM BÜYÜKER HIZLI KimdirSekreterHemşireSEVİM BÜYÜKER HIZLI Yeni BilgileriSEVİM BÜYÜKER HIZLI Hakkında BilgiCerrahHekimSEVİM BÜYÜKER HIZLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVİM BÜYÜKER HIZLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVİM BÜYÜKER HIZLI Doğum TarihiİrtibatSEVİM BÜYÜKER HIZLI Tedavi OlanlarSağlıkSEVİM BÜYÜKER HIZLI ÖzgeçmişSEVİM BÜYÜKER HIZLI BiyografiCerrahisiSEVİM BÜYÜKER HIZLI DoktordurSEVİM BÜYÜKER HIZLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVİM BÜYÜKER HIZLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVİM BÜYÜKER HIZLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,214 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır