Doktor Bilgileri

Dr. Nilgün İkkaya BIyIk
Nilgün İkkaya Bıyık (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nilgün İkkaya Bıyık (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Nilgün İkkaya Bıyık hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Nilgün İkkaya Bıyık iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nilgün İkkaya Bıyık ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nilgün İkkaya Bıyık ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nilgün İkkaya Bıyık ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nilgün İkkaya Bıyık ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nilgün İkkaya Bıyık ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Nilgün,  İkkaya,  Bıyık,   AdanaNilgün İkkaya Bıyık Muayene ÜcretiNilgün İkkaya Bıyık Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNilgün İkkaya Bıyık Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNilgün İkkaya Bıyık ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNilgün İkkaya Bıyık Hakkında BilgiYorumlarNilgün İkkaya Bıyık KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNilgün İkkaya Bıyık HakkındaNilgün İkkaya Bıyık Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNilgün İkkaya Bıyık ÖzgeçmişiNilgün İkkaya Bıyık RandevuNilgün İkkaya Bıyık MuayenehaneNilgün İkkaya Bıyık Muayene ÜcretiNilgün İkkaya Bıyık ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNilgün İkkaya Bıyık BulGetirNilgün İkkaya Bıyık NeredeCep NoNilgün İkkaya Bıyık UzmanıNilgün İkkaya Bıyık Özel MuayeneNilgün İkkaya Bıyık NumarasıNilgün İkkaya Bıyık Nerede ÇalışıyorNilgün İkkaya Bıyık GörevliUzmanlıkAileNilgün İkkaya Bıyık ŞikayetNilgün İkkaya Bıyık ÖneriNilgün İkkaya Bıyık EleştiriHastalıklarıYorumlarNilgün İkkaya Bıyık KimdirSekreterHemşireNilgün İkkaya Bıyık Yeni BilgileriNilgün İkkaya Bıyık Hakkında BilgiCerrahHekimNilgün İkkaya Bıyık AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNilgün İkkaya Bıyık TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNilgün İkkaya Bıyık Doğum TarihiİrtibatNilgün İkkaya Bıyık Tedavi OlanlarSağlıkNilgün İkkaya Bıyık ÖzgeçmişNilgün İkkaya Bıyık BiyografiCerrahisiNilgün İkkaya Bıyık DoktordurNilgün İkkaya Bıyık Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNilgün İkkaya Bıyık TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNilgün İkkaya Bıyık Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,731 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır