Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Erdoğan Dadaş
ERDOĞAN DADAŞ (Adıyaman Gögüs Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERDOĞAN DADAŞ (Adıyaman Gögüs Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ERDOĞAN DADAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ERDOĞAN DADAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERDOĞAN DADAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERDOĞAN DADAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERDOĞAN DADAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERDOĞAN DADAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERDOĞAN DADAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ERDOĞAN,  DADAŞ,   AdıyamanERDOĞAN DADAŞ Muayene ÜcretiERDOĞAN DADAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERDOĞAN DADAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERDOĞAN DADAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERDOĞAN DADAŞ Hakkında BilgiYorumlarERDOĞAN DADAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERDOĞAN DADAŞ HakkındaERDOĞAN DADAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERDOĞAN DADAŞ ÖzgeçmişiERDOĞAN DADAŞ RandevuERDOĞAN DADAŞ MuayenehaneERDOĞAN DADAŞ Muayene ÜcretiERDOĞAN DADAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERDOĞAN DADAŞ BulGetirERDOĞAN DADAŞ NeredeCep NoERDOĞAN DADAŞ UzmanıERDOĞAN DADAŞ Özel MuayeneERDOĞAN DADAŞ NumarasıERDOĞAN DADAŞ Nerede ÇalışıyorERDOĞAN DADAŞ GörevliUzmanlıkAileERDOĞAN DADAŞ ŞikayetERDOĞAN DADAŞ ÖneriERDOĞAN DADAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarERDOĞAN DADAŞ KimdirSekreterHemşireERDOĞAN DADAŞ Yeni BilgileriERDOĞAN DADAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimERDOĞAN DADAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERDOĞAN DADAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERDOĞAN DADAŞ Doğum TarihiİrtibatERDOĞAN DADAŞ Tedavi OlanlarSağlıkERDOĞAN DADAŞ ÖzgeçmişERDOĞAN DADAŞ BiyografiCerrahisiERDOĞAN DADAŞ DoktordurERDOĞAN DADAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERDOĞAN DADAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERDOĞAN DADAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGögüsCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adıyaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,680 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır