Doktor Bilgileri

Dr. Sevgi Çevikoğlu Alçi
SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVGİ,  ÇEVİKOĞLU,  ALÇI,   AdanaSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Muayene ÜcretiSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Hakkında BilgiYorumlarSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI HakkındaSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ÖzgeçmişiSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI RandevuSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI MuayenehaneSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Muayene ÜcretiSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI BulGetirSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI NeredeCep NoSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI UzmanıSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Özel MuayeneSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI NumarasıSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Nerede ÇalışıyorSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI GörevliUzmanlıkAileSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ŞikayetSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ÖneriSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI KimdirSekreterHemşireSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Yeni BilgileriSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Hakkında BilgiCerrahHekimSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Doğum TarihiİrtibatSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Tedavi OlanlarSağlıkSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI ÖzgeçmişSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI BiyografiCerrahisiSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI DoktordurSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVGİ ÇEVİKOĞLU ALÇI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 12,902 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır