Doktor Bilgileri

Dr. Seval Eren Tuncer
SEVAL EREN TUNCER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVAL EREN TUNCER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVAL EREN TUNCER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVAL EREN TUNCER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVAL EREN TUNCER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVAL EREN TUNCER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVAL EREN TUNCER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVAL EREN TUNCER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVAL EREN TUNCER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVAL,  EREN,  TUNCER,   AdanaSEVAL EREN TUNCER Muayene ÜcretiSEVAL EREN TUNCER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVAL EREN TUNCER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVAL EREN TUNCER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVAL EREN TUNCER Hakkında BilgiYorumlarSEVAL EREN TUNCER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVAL EREN TUNCER HakkındaSEVAL EREN TUNCER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVAL EREN TUNCER ÖzgeçmişiSEVAL EREN TUNCER RandevuSEVAL EREN TUNCER MuayenehaneSEVAL EREN TUNCER Muayene ÜcretiSEVAL EREN TUNCER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVAL EREN TUNCER BulGetirSEVAL EREN TUNCER NeredeCep NoSEVAL EREN TUNCER UzmanıSEVAL EREN TUNCER Özel MuayeneSEVAL EREN TUNCER NumarasıSEVAL EREN TUNCER Nerede ÇalışıyorSEVAL EREN TUNCER GörevliUzmanlıkAileSEVAL EREN TUNCER ŞikayetSEVAL EREN TUNCER ÖneriSEVAL EREN TUNCER EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVAL EREN TUNCER KimdirSekreterHemşireSEVAL EREN TUNCER Yeni BilgileriSEVAL EREN TUNCER Hakkında BilgiCerrahHekimSEVAL EREN TUNCER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVAL EREN TUNCER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVAL EREN TUNCER Doğum TarihiİrtibatSEVAL EREN TUNCER Tedavi OlanlarSağlıkSEVAL EREN TUNCER ÖzgeçmişSEVAL EREN TUNCER BiyografiCerrahisiSEVAL EREN TUNCER DoktordurSEVAL EREN TUNCER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVAL EREN TUNCER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVAL EREN TUNCER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,727 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır