Doktor Bilgileri

Dr. Serpil Özaykan
SERPİL ÖZAYKAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERPİL ÖZAYKAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SERPİL ÖZAYKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SERPİL ÖZAYKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERPİL ÖZAYKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERPİL ÖZAYKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERPİL ÖZAYKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERPİL ÖZAYKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERPİL ÖZAYKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SERPİL,  ÖZAYKAN,   AdanaSERPİL ÖZAYKAN Muayene ÜcretiSERPİL ÖZAYKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERPİL ÖZAYKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERPİL ÖZAYKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERPİL ÖZAYKAN Hakkında BilgiYorumlarSERPİL ÖZAYKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERPİL ÖZAYKAN HakkındaSERPİL ÖZAYKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERPİL ÖZAYKAN ÖzgeçmişiSERPİL ÖZAYKAN RandevuSERPİL ÖZAYKAN MuayenehaneSERPİL ÖZAYKAN Muayene ÜcretiSERPİL ÖZAYKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERPİL ÖZAYKAN BulGetirSERPİL ÖZAYKAN NeredeCep NoSERPİL ÖZAYKAN UzmanıSERPİL ÖZAYKAN Özel MuayeneSERPİL ÖZAYKAN NumarasıSERPİL ÖZAYKAN Nerede ÇalışıyorSERPİL ÖZAYKAN GörevliUzmanlıkAileSERPİL ÖZAYKAN ŞikayetSERPİL ÖZAYKAN ÖneriSERPİL ÖZAYKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSERPİL ÖZAYKAN KimdirSekreterHemşireSERPİL ÖZAYKAN Yeni BilgileriSERPİL ÖZAYKAN Hakkında BilgiCerrahHekimSERPİL ÖZAYKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERPİL ÖZAYKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERPİL ÖZAYKAN Doğum TarihiİrtibatSERPİL ÖZAYKAN Tedavi OlanlarSağlıkSERPİL ÖZAYKAN ÖzgeçmişSERPİL ÖZAYKAN BiyografiCerrahisiSERPİL ÖZAYKAN DoktordurSERPİL ÖZAYKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERPİL ÖZAYKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERPİL ÖZAYKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,707 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır