Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Adem Yildirim
ADEM YILDIRIM (Adıyaman Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ADEM YILDIRIM (Adıyaman Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ADEM YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ADEM YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ADEM YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ADEM YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ADEM YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ADEM YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ADEM YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ADEM,  YILDIRIM,   AdıyamanADEM YILDIRIM Muayene ÜcretiADEM YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerADEM YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriADEM YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarADEM YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarADEM YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiADEM YILDIRIM HakkındaADEM YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıADEM YILDIRIM ÖzgeçmişiADEM YILDIRIM RandevuADEM YILDIRIM MuayenehaneADEM YILDIRIM Muayene ÜcretiADEM YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraADEM YILDIRIM BulGetirADEM YILDIRIM NeredeCep NoADEM YILDIRIM UzmanıADEM YILDIRIM Özel MuayeneADEM YILDIRIM NumarasıADEM YILDIRIM Nerede ÇalışıyorADEM YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileADEM YILDIRIM ŞikayetADEM YILDIRIM ÖneriADEM YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarADEM YILDIRIM KimdirSekreterHemşireADEM YILDIRIM Yeni BilgileriADEM YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimADEM YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikADEM YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviADEM YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatADEM YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkADEM YILDIRIM ÖzgeçmişADEM YILDIRIM BiyografiCerrahisiADEM YILDIRIM DoktordurADEM YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıADEM YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirADEM YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adıyaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,207 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır