Doktor Bilgileri

Dr. Serhat Nergiz
SERHAT NERGİZ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERHAT NERGİZ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SERHAT NERGİZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SERHAT NERGİZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERHAT NERGİZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERHAT NERGİZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERHAT NERGİZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERHAT NERGİZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERHAT NERGİZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SERHAT,  NERGİZ,   AdanaSERHAT NERGİZ Muayene ÜcretiSERHAT NERGİZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERHAT NERGİZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERHAT NERGİZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERHAT NERGİZ Hakkında BilgiYorumlarSERHAT NERGİZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERHAT NERGİZ HakkındaSERHAT NERGİZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERHAT NERGİZ ÖzgeçmişiSERHAT NERGİZ RandevuSERHAT NERGİZ MuayenehaneSERHAT NERGİZ Muayene ÜcretiSERHAT NERGİZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERHAT NERGİZ BulGetirSERHAT NERGİZ NeredeCep NoSERHAT NERGİZ UzmanıSERHAT NERGİZ Özel MuayeneSERHAT NERGİZ NumarasıSERHAT NERGİZ Nerede ÇalışıyorSERHAT NERGİZ GörevliUzmanlıkAileSERHAT NERGİZ ŞikayetSERHAT NERGİZ ÖneriSERHAT NERGİZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSERHAT NERGİZ KimdirSekreterHemşireSERHAT NERGİZ Yeni BilgileriSERHAT NERGİZ Hakkında BilgiCerrahHekimSERHAT NERGİZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERHAT NERGİZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERHAT NERGİZ Doğum TarihiİrtibatSERHAT NERGİZ Tedavi OlanlarSağlıkSERHAT NERGİZ ÖzgeçmişSERHAT NERGİZ BiyografiCerrahisiSERHAT NERGİZ DoktordurSERHAT NERGİZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERHAT NERGİZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERHAT NERGİZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,081 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır