Doktor Bilgileri

Dr. Selim Eryürek
SELİM ERYÜREK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELİM ERYÜREK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SELİM ERYÜREK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SELİM ERYÜREK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELİM ERYÜREK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELİM ERYÜREK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELİM ERYÜREK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELİM ERYÜREK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELİM ERYÜREK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SELİM,  ERYÜREK,   AdanaSELİM ERYÜREK Muayene ÜcretiSELİM ERYÜREK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELİM ERYÜREK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELİM ERYÜREK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELİM ERYÜREK Hakkında BilgiYorumlarSELİM ERYÜREK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELİM ERYÜREK HakkındaSELİM ERYÜREK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELİM ERYÜREK ÖzgeçmişiSELİM ERYÜREK RandevuSELİM ERYÜREK MuayenehaneSELİM ERYÜREK Muayene ÜcretiSELİM ERYÜREK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELİM ERYÜREK BulGetirSELİM ERYÜREK NeredeCep NoSELİM ERYÜREK UzmanıSELİM ERYÜREK Özel MuayeneSELİM ERYÜREK NumarasıSELİM ERYÜREK Nerede ÇalışıyorSELİM ERYÜREK GörevliUzmanlıkAileSELİM ERYÜREK ŞikayetSELİM ERYÜREK ÖneriSELİM ERYÜREK EleştiriHastalıklarıYorumlarSELİM ERYÜREK KimdirSekreterHemşireSELİM ERYÜREK Yeni BilgileriSELİM ERYÜREK Hakkında BilgiCerrahHekimSELİM ERYÜREK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELİM ERYÜREK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELİM ERYÜREK Doğum TarihiİrtibatSELİM ERYÜREK Tedavi OlanlarSağlıkSELİM ERYÜREK ÖzgeçmişSELİM ERYÜREK BiyografiCerrahisiSELİM ERYÜREK DoktordurSELİM ERYÜREK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELİM ERYÜREK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELİM ERYÜREK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,740 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır