Doktor Bilgileri

Dr. Sebahattin Tonak
SEBAHATTİN TONAK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEBAHATTİN TONAK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEBAHATTİN TONAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEBAHATTİN TONAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEBAHATTİN TONAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEBAHATTİN TONAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEBAHATTİN TONAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEBAHATTİN TONAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEBAHATTİN TONAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEBAHATTİN,  TONAK,   AdanaSEBAHATTİN TONAK Muayene ÜcretiSEBAHATTİN TONAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEBAHATTİN TONAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEBAHATTİN TONAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEBAHATTİN TONAK Hakkında BilgiYorumlarSEBAHATTİN TONAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEBAHATTİN TONAK HakkındaSEBAHATTİN TONAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEBAHATTİN TONAK ÖzgeçmişiSEBAHATTİN TONAK RandevuSEBAHATTİN TONAK MuayenehaneSEBAHATTİN TONAK Muayene ÜcretiSEBAHATTİN TONAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEBAHATTİN TONAK BulGetirSEBAHATTİN TONAK NeredeCep NoSEBAHATTİN TONAK UzmanıSEBAHATTİN TONAK Özel MuayeneSEBAHATTİN TONAK NumarasıSEBAHATTİN TONAK Nerede ÇalışıyorSEBAHATTİN TONAK GörevliUzmanlıkAileSEBAHATTİN TONAK ŞikayetSEBAHATTİN TONAK ÖneriSEBAHATTİN TONAK EleştiriHastalıklarıYorumlarSEBAHATTİN TONAK KimdirSekreterHemşireSEBAHATTİN TONAK Yeni BilgileriSEBAHATTİN TONAK Hakkında BilgiCerrahHekimSEBAHATTİN TONAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEBAHATTİN TONAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEBAHATTİN TONAK Doğum TarihiİrtibatSEBAHATTİN TONAK Tedavi OlanlarSağlıkSEBAHATTİN TONAK ÖzgeçmişSEBAHATTİN TONAK BiyografiCerrahisiSEBAHATTİN TONAK DoktordurSEBAHATTİN TONAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEBAHATTİN TONAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEBAHATTİN TONAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,061 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır