Doktor Bilgileri

Dr. Sabahattin Yildiz
SABAHATTİN YILDIZ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SABAHATTİN YILDIZ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SABAHATTİN YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SABAHATTİN YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SABAHATTİN YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SABAHATTİN YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SABAHATTİN YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SABAHATTİN YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SABAHATTİN YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SABAHATTİN,  YILDIZ,   AdanaSABAHATTİN YILDIZ Muayene ÜcretiSABAHATTİN YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSABAHATTİN YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSABAHATTİN YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSABAHATTİN YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarSABAHATTİN YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSABAHATTİN YILDIZ HakkındaSABAHATTİN YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSABAHATTİN YILDIZ ÖzgeçmişiSABAHATTİN YILDIZ RandevuSABAHATTİN YILDIZ MuayenehaneSABAHATTİN YILDIZ Muayene ÜcretiSABAHATTİN YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSABAHATTİN YILDIZ BulGetirSABAHATTİN YILDIZ NeredeCep NoSABAHATTİN YILDIZ UzmanıSABAHATTİN YILDIZ Özel MuayeneSABAHATTİN YILDIZ NumarasıSABAHATTİN YILDIZ Nerede ÇalışıyorSABAHATTİN YILDIZ GörevliUzmanlıkAileSABAHATTİN YILDIZ ŞikayetSABAHATTİN YILDIZ ÖneriSABAHATTİN YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSABAHATTİN YILDIZ KimdirSekreterHemşireSABAHATTİN YILDIZ Yeni BilgileriSABAHATTİN YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimSABAHATTİN YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSABAHATTİN YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSABAHATTİN YILDIZ Doğum TarihiİrtibatSABAHATTİN YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkSABAHATTİN YILDIZ ÖzgeçmişSABAHATTİN YILDIZ BiyografiCerrahisiSABAHATTİN YILDIZ DoktordurSABAHATTİN YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSABAHATTİN YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSABAHATTİN YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,892 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır