Doktor Bilgileri

Dr. Özkan Demir
ÖZKAN DEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZKAN DEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZKAN DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZKAN DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZKAN DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZKAN DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZKAN DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZKAN DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZKAN DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZKAN,  DEMİR,   AdanaÖZKAN DEMİR Muayene ÜcretiÖZKAN DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZKAN DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZKAN DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZKAN DEMİR Hakkında BilgiYorumlarÖZKAN DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZKAN DEMİR HakkındaÖZKAN DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZKAN DEMİR ÖzgeçmişiÖZKAN DEMİR RandevuÖZKAN DEMİR MuayenehaneÖZKAN DEMİR Muayene ÜcretiÖZKAN DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZKAN DEMİR BulGetirÖZKAN DEMİR NeredeCep NoÖZKAN DEMİR UzmanıÖZKAN DEMİR Özel MuayeneÖZKAN DEMİR NumarasıÖZKAN DEMİR Nerede ÇalışıyorÖZKAN DEMİR GörevliUzmanlıkAileÖZKAN DEMİR ŞikayetÖZKAN DEMİR ÖneriÖZKAN DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZKAN DEMİR KimdirSekreterHemşireÖZKAN DEMİR Yeni BilgileriÖZKAN DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimÖZKAN DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZKAN DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZKAN DEMİR Doğum TarihiİrtibatÖZKAN DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkÖZKAN DEMİR ÖzgeçmişÖZKAN DEMİR BiyografiCerrahisiÖZKAN DEMİR DoktordurÖZKAN DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZKAN DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZKAN DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,148 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır