Doktor Bilgileri

Dr. Özgür Sevsin
ÖZGÜR SEVSİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGÜR SEVSİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZGÜR SEVSİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZGÜR SEVSİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGÜR SEVSİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGÜR SEVSİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGÜR SEVSİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGÜR SEVSİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGÜR SEVSİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZGÜR,  SEVSİN,   AdanaÖZGÜR SEVSİN Muayene ÜcretiÖZGÜR SEVSİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGÜR SEVSİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGÜR SEVSİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGÜR SEVSİN Hakkında BilgiYorumlarÖZGÜR SEVSİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGÜR SEVSİN HakkındaÖZGÜR SEVSİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGÜR SEVSİN ÖzgeçmişiÖZGÜR SEVSİN RandevuÖZGÜR SEVSİN MuayenehaneÖZGÜR SEVSİN Muayene ÜcretiÖZGÜR SEVSİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGÜR SEVSİN BulGetirÖZGÜR SEVSİN NeredeCep NoÖZGÜR SEVSİN UzmanıÖZGÜR SEVSİN Özel MuayeneÖZGÜR SEVSİN NumarasıÖZGÜR SEVSİN Nerede ÇalışıyorÖZGÜR SEVSİN GörevliUzmanlıkAileÖZGÜR SEVSİN ŞikayetÖZGÜR SEVSİN ÖneriÖZGÜR SEVSİN EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGÜR SEVSİN KimdirSekreterHemşireÖZGÜR SEVSİN Yeni BilgileriÖZGÜR SEVSİN Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGÜR SEVSİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGÜR SEVSİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGÜR SEVSİN Doğum TarihiİrtibatÖZGÜR SEVSİN Tedavi OlanlarSağlıkÖZGÜR SEVSİN ÖzgeçmişÖZGÜR SEVSİN BiyografiCerrahisiÖZGÜR SEVSİN DoktordurÖZGÜR SEVSİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGÜR SEVSİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGÜR SEVSİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,119 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır