Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Derya Demirbağ Kabayel
DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL (Edirne Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL (Edirne Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.DERYA,  DEMİRBAĞ,  KABAYEL,   EdirneDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Muayene ÜcretiDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Hakkında BilgiYorumlarDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL HakkındaDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ÖzgeçmişiDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL RandevuDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL MuayenehaneDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Muayene ÜcretiDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL BulGetirDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL NeredeCep NoDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL UzmanıDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Özel MuayeneDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL NumarasıDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Nerede ÇalışıyorDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL GörevliUzmanlıkAileDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ŞikayetDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ÖneriDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL EleştiriHastalıklarıYorumlarDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL KimdirSekreterHemşireDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Yeni BilgileriDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Hakkında BilgiCerrahHekimDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Doğum TarihiİrtibatDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Tedavi OlanlarSağlıkDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL ÖzgeçmişDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL BiyografiCerrahisiDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL DoktordurDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERYA DEMİRBAĞ KABAYEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Edirne / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,991 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır