Doktor Bilgileri

Dr. Özcan Arikan
ÖZCAN ARIKAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZCAN ARIKAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZCAN ARIKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZCAN ARIKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZCAN ARIKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZCAN ARIKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZCAN ARIKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZCAN ARIKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZCAN ARIKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZCAN,  ARIKAN,   AdanaÖZCAN ARIKAN Muayene ÜcretiÖZCAN ARIKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZCAN ARIKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZCAN ARIKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZCAN ARIKAN Hakkında BilgiYorumlarÖZCAN ARIKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZCAN ARIKAN HakkındaÖZCAN ARIKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZCAN ARIKAN ÖzgeçmişiÖZCAN ARIKAN RandevuÖZCAN ARIKAN MuayenehaneÖZCAN ARIKAN Muayene ÜcretiÖZCAN ARIKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZCAN ARIKAN BulGetirÖZCAN ARIKAN NeredeCep NoÖZCAN ARIKAN UzmanıÖZCAN ARIKAN Özel MuayeneÖZCAN ARIKAN NumarasıÖZCAN ARIKAN Nerede ÇalışıyorÖZCAN ARIKAN GörevliUzmanlıkAileÖZCAN ARIKAN ŞikayetÖZCAN ARIKAN ÖneriÖZCAN ARIKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZCAN ARIKAN KimdirSekreterHemşireÖZCAN ARIKAN Yeni BilgileriÖZCAN ARIKAN Hakkında BilgiCerrahHekimÖZCAN ARIKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZCAN ARIKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZCAN ARIKAN Doğum TarihiİrtibatÖZCAN ARIKAN Tedavi OlanlarSağlıkÖZCAN ARIKAN ÖzgeçmişÖZCAN ARIKAN BiyografiCerrahisiÖZCAN ARIKAN DoktordurÖZCAN ARIKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZCAN ARIKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZCAN ARIKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,123 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır