Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Yaşar Bozkurt
YAŞAR BOZKURT (Diyarbakır Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAŞAR BOZKURT (Diyarbakır Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. YAŞAR BOZKURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. YAŞAR BOZKURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAŞAR BOZKURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAŞAR BOZKURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAŞAR BOZKURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAŞAR BOZKURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAŞAR BOZKURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.YAŞAR,  BOZKURT,   DiyarbakırYAŞAR BOZKURT Muayene ÜcretiYAŞAR BOZKURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAŞAR BOZKURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAŞAR BOZKURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAŞAR BOZKURT Hakkında BilgiYorumlarYAŞAR BOZKURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAŞAR BOZKURT HakkındaYAŞAR BOZKURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAŞAR BOZKURT ÖzgeçmişiYAŞAR BOZKURT RandevuYAŞAR BOZKURT MuayenehaneYAŞAR BOZKURT Muayene ÜcretiYAŞAR BOZKURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAŞAR BOZKURT BulGetirYAŞAR BOZKURT NeredeCep NoYAŞAR BOZKURT UzmanıYAŞAR BOZKURT Özel MuayeneYAŞAR BOZKURT NumarasıYAŞAR BOZKURT Nerede ÇalışıyorYAŞAR BOZKURT GörevliUzmanlıkAileYAŞAR BOZKURT ŞikayetYAŞAR BOZKURT ÖneriYAŞAR BOZKURT EleştiriHastalıklarıYorumlarYAŞAR BOZKURT KimdirSekreterHemşireYAŞAR BOZKURT Yeni BilgileriYAŞAR BOZKURT Hakkında BilgiCerrahHekimYAŞAR BOZKURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAŞAR BOZKURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAŞAR BOZKURT Doğum TarihiİrtibatYAŞAR BOZKURT Tedavi OlanlarSağlıkYAŞAR BOZKURT ÖzgeçmişYAŞAR BOZKURT BiyografiCerrahisiYAŞAR BOZKURT DoktordurYAŞAR BOZKURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAŞAR BOZKURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAŞAR BOZKURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 95,027 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır