Doktor Bilgileri

Dr. Oya Vardar Pilavci
OYA VARDAR PİLAVCI (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OYA VARDAR PİLAVCI (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. OYA VARDAR PİLAVCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. OYA VARDAR PİLAVCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OYA VARDAR PİLAVCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OYA VARDAR PİLAVCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OYA VARDAR PİLAVCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OYA VARDAR PİLAVCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OYA VARDAR PİLAVCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.OYA,  VARDAR,  PİLAVCI,   AdanaOYA VARDAR PİLAVCI Muayene ÜcretiOYA VARDAR PİLAVCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOYA VARDAR PİLAVCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOYA VARDAR PİLAVCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOYA VARDAR PİLAVCI Hakkında BilgiYorumlarOYA VARDAR PİLAVCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOYA VARDAR PİLAVCI HakkındaOYA VARDAR PİLAVCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOYA VARDAR PİLAVCI ÖzgeçmişiOYA VARDAR PİLAVCI RandevuOYA VARDAR PİLAVCI MuayenehaneOYA VARDAR PİLAVCI Muayene ÜcretiOYA VARDAR PİLAVCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOYA VARDAR PİLAVCI BulGetirOYA VARDAR PİLAVCI NeredeCep NoOYA VARDAR PİLAVCI UzmanıOYA VARDAR PİLAVCI Özel MuayeneOYA VARDAR PİLAVCI NumarasıOYA VARDAR PİLAVCI Nerede ÇalışıyorOYA VARDAR PİLAVCI GörevliUzmanlıkAileOYA VARDAR PİLAVCI ŞikayetOYA VARDAR PİLAVCI ÖneriOYA VARDAR PİLAVCI EleştiriHastalıklarıYorumlarOYA VARDAR PİLAVCI KimdirSekreterHemşireOYA VARDAR PİLAVCI Yeni BilgileriOYA VARDAR PİLAVCI Hakkında BilgiCerrahHekimOYA VARDAR PİLAVCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOYA VARDAR PİLAVCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOYA VARDAR PİLAVCI Doğum TarihiİrtibatOYA VARDAR PİLAVCI Tedavi OlanlarSağlıkOYA VARDAR PİLAVCI ÖzgeçmişOYA VARDAR PİLAVCI BiyografiCerrahisiOYA VARDAR PİLAVCI DoktordurOYA VARDAR PİLAVCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOYA VARDAR PİLAVCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOYA VARDAR PİLAVCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,360 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır