Doktor Bilgileri

Dr. Agah Bahadir Öztürk
AGAH BAHADIR ÖZTÜRK (Adıyaman Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AGAH BAHADIR ÖZTÜRK (Adıyaman Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AGAH BAHADIR ÖZTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AGAH BAHADIR ÖZTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AGAH BAHADIR ÖZTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AGAH BAHADIR ÖZTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AGAH BAHADIR ÖZTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AGAH BAHADIR ÖZTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AGAH BAHADIR ÖZTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AGAH,  BAHADIR,  ÖZTÜRK,   AdıyamanAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Muayene ÜcretiAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAGAH BAHADIR ÖZTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Hakkında BilgiYorumlarAGAH BAHADIR ÖZTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAGAH BAHADIR ÖZTÜRK HakkındaAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAGAH BAHADIR ÖZTÜRK ÖzgeçmişiAGAH BAHADIR ÖZTÜRK RandevuAGAH BAHADIR ÖZTÜRK MuayenehaneAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Muayene ÜcretiAGAH BAHADIR ÖZTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAGAH BAHADIR ÖZTÜRK BulGetirAGAH BAHADIR ÖZTÜRK NeredeCep NoAGAH BAHADIR ÖZTÜRK UzmanıAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Özel MuayeneAGAH BAHADIR ÖZTÜRK NumarasıAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Nerede ÇalışıyorAGAH BAHADIR ÖZTÜRK GörevliUzmanlıkAileAGAH BAHADIR ÖZTÜRK ŞikayetAGAH BAHADIR ÖZTÜRK ÖneriAGAH BAHADIR ÖZTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarAGAH BAHADIR ÖZTÜRK KimdirSekreterHemşireAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Yeni BilgileriAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimAGAH BAHADIR ÖZTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAGAH BAHADIR ÖZTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Doğum TarihiİrtibatAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkAGAH BAHADIR ÖZTÜRK ÖzgeçmişAGAH BAHADIR ÖZTÜRK BiyografiCerrahisiAGAH BAHADIR ÖZTÜRK DoktordurAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAGAH BAHADIR ÖZTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAGAH BAHADIR ÖZTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adıyaman / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,965 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır