Doktor Bilgileri

Dr. Oya Oruç Yaltirik
OYA ORUÇ YALTIRIK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OYA ORUÇ YALTIRIK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. OYA ORUÇ YALTIRIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. OYA ORUÇ YALTIRIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OYA ORUÇ YALTIRIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OYA ORUÇ YALTIRIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OYA ORUÇ YALTIRIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OYA ORUÇ YALTIRIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OYA ORUÇ YALTIRIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.OYA,  ORUÇ,  YALTIRIK,   AdanaOYA ORUÇ YALTIRIK Muayene ÜcretiOYA ORUÇ YALTIRIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOYA ORUÇ YALTIRIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOYA ORUÇ YALTIRIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOYA ORUÇ YALTIRIK Hakkında BilgiYorumlarOYA ORUÇ YALTIRIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOYA ORUÇ YALTIRIK HakkındaOYA ORUÇ YALTIRIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOYA ORUÇ YALTIRIK ÖzgeçmişiOYA ORUÇ YALTIRIK RandevuOYA ORUÇ YALTIRIK MuayenehaneOYA ORUÇ YALTIRIK Muayene ÜcretiOYA ORUÇ YALTIRIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOYA ORUÇ YALTIRIK BulGetirOYA ORUÇ YALTIRIK NeredeCep NoOYA ORUÇ YALTIRIK UzmanıOYA ORUÇ YALTIRIK Özel MuayeneOYA ORUÇ YALTIRIK NumarasıOYA ORUÇ YALTIRIK Nerede ÇalışıyorOYA ORUÇ YALTIRIK GörevliUzmanlıkAileOYA ORUÇ YALTIRIK ŞikayetOYA ORUÇ YALTIRIK ÖneriOYA ORUÇ YALTIRIK EleştiriHastalıklarıYorumlarOYA ORUÇ YALTIRIK KimdirSekreterHemşireOYA ORUÇ YALTIRIK Yeni BilgileriOYA ORUÇ YALTIRIK Hakkında BilgiCerrahHekimOYA ORUÇ YALTIRIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOYA ORUÇ YALTIRIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOYA ORUÇ YALTIRIK Doğum TarihiİrtibatOYA ORUÇ YALTIRIK Tedavi OlanlarSağlıkOYA ORUÇ YALTIRIK ÖzgeçmişOYA ORUÇ YALTIRIK BiyografiCerrahisiOYA ORUÇ YALTIRIK DoktordurOYA ORUÇ YALTIRIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOYA ORUÇ YALTIRIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOYA ORUÇ YALTIRIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,045 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır