Doktor Bilgileri

Doç.Dr. BarIş Kuzgunbay
Barış Kuzgunbay (Adana Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Barış Kuzgunbay (Adana Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Barış Kuzgunbay hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Barış Kuzgunbay iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Barış Kuzgunbay ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Barış Kuzgunbay ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Barış Kuzgunbay ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Barış Kuzgunbay ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Barış Kuzgunbay ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Barış,  Kuzgunbay,   AdanaBarış Kuzgunbay Muayene ÜcretiBarış Kuzgunbay Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBarış Kuzgunbay Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBarış Kuzgunbay ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBarış Kuzgunbay Hakkında BilgiYorumlarBarış Kuzgunbay KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBarış Kuzgunbay HakkındaBarış Kuzgunbay Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBarış Kuzgunbay ÖzgeçmişiBarış Kuzgunbay RandevuBarış Kuzgunbay MuayenehaneBarış Kuzgunbay Muayene ÜcretiBarış Kuzgunbay ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBarış Kuzgunbay BulGetirBarış Kuzgunbay NeredeCep NoBarış Kuzgunbay UzmanıBarış Kuzgunbay Özel MuayeneBarış Kuzgunbay NumarasıBarış Kuzgunbay Nerede ÇalışıyorBarış Kuzgunbay GörevliUzmanlıkAileBarış Kuzgunbay ŞikayetBarış Kuzgunbay ÖneriBarış Kuzgunbay EleştiriHastalıklarıYorumlarBarış Kuzgunbay KimdirSekreterHemşireBarış Kuzgunbay Yeni BilgileriBarış Kuzgunbay Hakkında BilgiCerrahHekimBarış Kuzgunbay AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBarış Kuzgunbay TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBarış Kuzgunbay Doğum TarihiİrtibatBarış Kuzgunbay Tedavi OlanlarSağlıkBarış Kuzgunbay ÖzgeçmişBarış Kuzgunbay BiyografiCerrahisiBarış Kuzgunbay DoktordurBarış Kuzgunbay Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBarış Kuzgunbay TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBarış Kuzgunbay Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 79,025 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır