Doktor Bilgileri

Dr. Orhan Türkmen
ORHAN TÜRKMEN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ORHAN TÜRKMEN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ORHAN TÜRKMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ORHAN TÜRKMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ORHAN TÜRKMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ORHAN TÜRKMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ORHAN TÜRKMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ORHAN TÜRKMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ORHAN TÜRKMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ORHAN,  TÜRKMEN,   AdanaORHAN TÜRKMEN Muayene ÜcretiORHAN TÜRKMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerORHAN TÜRKMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriORHAN TÜRKMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarORHAN TÜRKMEN Hakkında BilgiYorumlarORHAN TÜRKMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiORHAN TÜRKMEN HakkındaORHAN TÜRKMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıORHAN TÜRKMEN ÖzgeçmişiORHAN TÜRKMEN RandevuORHAN TÜRKMEN MuayenehaneORHAN TÜRKMEN Muayene ÜcretiORHAN TÜRKMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraORHAN TÜRKMEN BulGetirORHAN TÜRKMEN NeredeCep NoORHAN TÜRKMEN UzmanıORHAN TÜRKMEN Özel MuayeneORHAN TÜRKMEN NumarasıORHAN TÜRKMEN Nerede ÇalışıyorORHAN TÜRKMEN GörevliUzmanlıkAileORHAN TÜRKMEN ŞikayetORHAN TÜRKMEN ÖneriORHAN TÜRKMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarORHAN TÜRKMEN KimdirSekreterHemşireORHAN TÜRKMEN Yeni BilgileriORHAN TÜRKMEN Hakkında BilgiCerrahHekimORHAN TÜRKMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikORHAN TÜRKMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviORHAN TÜRKMEN Doğum TarihiİrtibatORHAN TÜRKMEN Tedavi OlanlarSağlıkORHAN TÜRKMEN ÖzgeçmişORHAN TÜRKMEN BiyografiCerrahisiORHAN TÜRKMEN DoktordurORHAN TÜRKMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıORHAN TÜRKMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirORHAN TÜRKMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,001 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır