Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Özgür YaycIoğlu
Özgür Yaycıoğlu (Adana Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Özgür Yaycıoğlu (Adana Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Özgür Yaycıoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Özgür Yaycıoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Özgür,  Yaycıoğlu,   AdanaÖzgür Yaycıoğlu Muayene ÜcretiÖzgür Yaycıoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖzgür Yaycıoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖzgür Yaycıoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖzgür Yaycıoğlu Hakkında BilgiYorumlarÖzgür Yaycıoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖzgür Yaycıoğlu HakkındaÖzgür Yaycıoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖzgür Yaycıoğlu ÖzgeçmişiÖzgür Yaycıoğlu RandevuÖzgür Yaycıoğlu MuayenehaneÖzgür Yaycıoğlu Muayene ÜcretiÖzgür Yaycıoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖzgür Yaycıoğlu BulGetirÖzgür Yaycıoğlu NeredeCep NoÖzgür Yaycıoğlu UzmanıÖzgür Yaycıoğlu Özel MuayeneÖzgür Yaycıoğlu NumarasıÖzgür Yaycıoğlu Nerede ÇalışıyorÖzgür Yaycıoğlu GörevliUzmanlıkAileÖzgür Yaycıoğlu ŞikayetÖzgür Yaycıoğlu ÖneriÖzgür Yaycıoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarÖzgür Yaycıoğlu KimdirSekreterHemşireÖzgür Yaycıoğlu Yeni BilgileriÖzgür Yaycıoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimÖzgür Yaycıoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖzgür Yaycıoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖzgür Yaycıoğlu Doğum TarihiİrtibatÖzgür Yaycıoğlu Tedavi OlanlarSağlıkÖzgür Yaycıoğlu ÖzgeçmişÖzgür Yaycıoğlu BiyografiCerrahisiÖzgür Yaycıoğlu DoktordurÖzgür Yaycıoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖzgür Yaycıoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖzgür Yaycıoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanıBaşkent,  Üniversitesi,  Adana,  Uygulama,  ve,  Araştırma,  Merkezi,  Dadaloğlu,  Mahallesi,  2591,  Sokak,  No:,  A,  01250,  Yüreğir,  Adana,  Başkent,  Üniversitesi,  Adana,  Uygulama,  ve,  Araştırma,  Merkezi,  Dadaloğlu,  Mahallesi,  2591,  Sokak,  No:,  A,  01250,  Yüreğir,  ADANA,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 327 2727
Faks Numarası
0 (322) 327 1279
Hastane Telefonu
0 (322) 327 2727
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Günümüzde, her yaş grubundan yaklaşık 350 milyon insan depresyon yaşamaktadır. Depresyon, kadınları erkeklerden daha çok etkileyen bir hastalıktır. Son yıllarda yapılan çalışmalar fiziksel sağlık ile depresyon arasında bağlantı olduğunu ortaya koymaktadır. Örneğin kalp hastalığı depresyona neden olabilmektedir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır