Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ümit Gül
ÜMİT GÜL (Adana Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÜMİT GÜL (Adana Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÜMİT GÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÜMİT GÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÜMİT GÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÜMİT GÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÜMİT GÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÜMİT GÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÜMİT GÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÜMİT,  GÜL,   AdanaÜMİT GÜL Muayene ÜcretiÜMİT GÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜMİT GÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜMİT GÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜMİT GÜL Hakkında BilgiYorumlarÜMİT GÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜMİT GÜL HakkındaÜMİT GÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜMİT GÜL ÖzgeçmişiÜMİT GÜL RandevuÜMİT GÜL MuayenehaneÜMİT GÜL Muayene ÜcretiÜMİT GÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜMİT GÜL BulGetirÜMİT GÜL NeredeCep NoÜMİT GÜL UzmanıÜMİT GÜL Özel MuayeneÜMİT GÜL NumarasıÜMİT GÜL Nerede ÇalışıyorÜMİT GÜL GörevliUzmanlıkAileÜMİT GÜL ŞikayetÜMİT GÜL ÖneriÜMİT GÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarÜMİT GÜL KimdirSekreterHemşireÜMİT GÜL Yeni BilgileriÜMİT GÜL Hakkında BilgiCerrahHekimÜMİT GÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜMİT GÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜMİT GÜL Doğum TarihiİrtibatÜMİT GÜL Tedavi OlanlarSağlıkÜMİT GÜL ÖzgeçmişÜMİT GÜL BiyografiCerrahisiÜMİT GÜL DoktordurÜMİT GÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜMİT GÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜMİT GÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiDadaloğlu,  Mahallesi,  39sokak,  No:6,  Serinevler,  Yüreğir,  Adana,  Dadaloğlu,  Mahallesi,  39sokak,  No:6,  Serinevler,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52.726 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır