Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Burcu Çölkesen
Ayşe Burcu Çölkesen (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayşe Burcu Çölkesen (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ayşe Burcu Çölkesen hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ayşe Burcu Çölkesen iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayşe Burcu Çölkesen ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayşe Burcu Çölkesen ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayşe Burcu Çölkesen ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayşe Burcu Çölkesen ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayşe Burcu Çölkesen ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ayşe,  Burcu,  Çölkesen,   AdanaAyşe Burcu Çölkesen Muayene ÜcretiAyşe Burcu Çölkesen Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyşe Burcu Çölkesen Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyşe Burcu Çölkesen ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyşe Burcu Çölkesen Hakkında BilgiYorumlarAyşe Burcu Çölkesen KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyşe Burcu Çölkesen HakkındaAyşe Burcu Çölkesen Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyşe Burcu Çölkesen ÖzgeçmişiAyşe Burcu Çölkesen RandevuAyşe Burcu Çölkesen MuayenehaneAyşe Burcu Çölkesen Muayene ÜcretiAyşe Burcu Çölkesen ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyşe Burcu Çölkesen BulGetirAyşe Burcu Çölkesen NeredeCep NoAyşe Burcu Çölkesen UzmanıAyşe Burcu Çölkesen Özel MuayeneAyşe Burcu Çölkesen NumarasıAyşe Burcu Çölkesen Nerede ÇalışıyorAyşe Burcu Çölkesen GörevliUzmanlıkAileAyşe Burcu Çölkesen ŞikayetAyşe Burcu Çölkesen ÖneriAyşe Burcu Çölkesen EleştiriHastalıklarıYorumlarAyşe Burcu Çölkesen KimdirSekreterHemşireAyşe Burcu Çölkesen Yeni BilgileriAyşe Burcu Çölkesen Hakkında BilgiCerrahHekimAyşe Burcu Çölkesen AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyşe Burcu Çölkesen TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyşe Burcu Çölkesen Doğum TarihiİrtibatAyşe Burcu Çölkesen Tedavi OlanlarSağlıkAyşe Burcu Çölkesen ÖzgeçmişAyşe Burcu Çölkesen BiyografiCerrahisiAyşe Burcu Çölkesen DoktordurAyşe Burcu Çölkesen Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyşe Burcu Çölkesen TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyşe Burcu Çölkesen Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,387 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır