Doktor Bilgileri

Dr. Nurullah Ege
NURULLAH EGE (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURULLAH EGE (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NURULLAH EGE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NURULLAH EGE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURULLAH EGE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURULLAH EGE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURULLAH EGE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURULLAH EGE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURULLAH EGE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NURULLAH,  EGE,   AdanaNURULLAH EGE Muayene ÜcretiNURULLAH EGE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURULLAH EGE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURULLAH EGE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURULLAH EGE Hakkında BilgiYorumlarNURULLAH EGE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURULLAH EGE HakkındaNURULLAH EGE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURULLAH EGE ÖzgeçmişiNURULLAH EGE RandevuNURULLAH EGE MuayenehaneNURULLAH EGE Muayene ÜcretiNURULLAH EGE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURULLAH EGE BulGetirNURULLAH EGE NeredeCep NoNURULLAH EGE UzmanıNURULLAH EGE Özel MuayeneNURULLAH EGE NumarasıNURULLAH EGE Nerede ÇalışıyorNURULLAH EGE GörevliUzmanlıkAileNURULLAH EGE ŞikayetNURULLAH EGE ÖneriNURULLAH EGE EleştiriHastalıklarıYorumlarNURULLAH EGE KimdirSekreterHemşireNURULLAH EGE Yeni BilgileriNURULLAH EGE Hakkında BilgiCerrahHekimNURULLAH EGE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURULLAH EGE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURULLAH EGE Doğum TarihiİrtibatNURULLAH EGE Tedavi OlanlarSağlıkNURULLAH EGE ÖzgeçmişNURULLAH EGE BiyografiCerrahisiNURULLAH EGE DoktordurNURULLAH EGE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURULLAH EGE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURULLAH EGE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,609 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır