Doktor Bilgileri

Dr. Nurcan Öğel Gündoğdu
NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NURCAN,  ÖĞEL,  GÜNDOĞDU,   AdanaNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Muayene ÜcretiNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Hakkında BilgiYorumlarNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU HakkındaNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ÖzgeçmişiNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU RandevuNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU MuayenehaneNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Muayene ÜcretiNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU BulGetirNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU NeredeCep NoNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU UzmanıNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Özel MuayeneNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU NumarasıNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Nerede ÇalışıyorNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU GörevliUzmanlıkAileNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ŞikayetNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ÖneriNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU EleştiriHastalıklarıYorumlarNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU KimdirSekreterHemşireNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Yeni BilgileriNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Hakkında BilgiCerrahHekimNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Doğum TarihiİrtibatNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Tedavi OlanlarSağlıkNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU ÖzgeçmişNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU BiyografiCerrahisiNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU DoktordurNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURCAN ÖĞEL GÜNDOĞDU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,056 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır