Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Uğur Erken
UĞUR ERKEN (Adana Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor UĞUR ERKEN (Adana Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. UĞUR ERKEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. UĞUR ERKEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor UĞUR ERKEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor UĞUR ERKEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor UĞUR ERKEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor UĞUR ERKEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor UĞUR ERKEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.UĞUR,  ERKEN,   AdanaUĞUR ERKEN Muayene ÜcretiUĞUR ERKEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerUĞUR ERKEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriUĞUR ERKEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarUĞUR ERKEN Hakkında BilgiYorumlarUĞUR ERKEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiUĞUR ERKEN HakkındaUĞUR ERKEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıUĞUR ERKEN ÖzgeçmişiUĞUR ERKEN RandevuUĞUR ERKEN MuayenehaneUĞUR ERKEN Muayene ÜcretiUĞUR ERKEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraUĞUR ERKEN BulGetirUĞUR ERKEN NeredeCep NoUĞUR ERKEN UzmanıUĞUR ERKEN Özel MuayeneUĞUR ERKEN NumarasıUĞUR ERKEN Nerede ÇalışıyorUĞUR ERKEN GörevliUzmanlıkAileUĞUR ERKEN ŞikayetUĞUR ERKEN ÖneriUĞUR ERKEN EleştiriHastalıklarıYorumlarUĞUR ERKEN KimdirSekreterHemşireUĞUR ERKEN Yeni BilgileriUĞUR ERKEN Hakkında BilgiCerrahHekimUĞUR ERKEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikUĞUR ERKEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviUĞUR ERKEN Doğum TarihiİrtibatUĞUR ERKEN Tedavi OlanlarSağlıkUĞUR ERKEN ÖzgeçmişUĞUR ERKEN BiyografiCerrahisiUĞUR ERKEN DoktordurUĞUR ERKEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıUĞUR ERKEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirUĞUR ERKEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiBalcali,  Yüreğir,  Adana,  Balcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
0 (322) 338 6060
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21.149 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır