Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Şaban Doran
ŞABAN DORAN (Adana Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞABAN DORAN (Adana Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ŞABAN DORAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ŞABAN DORAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞABAN DORAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞABAN DORAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞABAN DORAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞABAN DORAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞABAN DORAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ŞABAN,  DORAN,   AdanaŞABAN DORAN Muayene ÜcretiŞABAN DORAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞABAN DORAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞABAN DORAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞABAN DORAN Hakkında BilgiYorumlarŞABAN DORAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞABAN DORAN HakkındaŞABAN DORAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞABAN DORAN ÖzgeçmişiŞABAN DORAN RandevuŞABAN DORAN MuayenehaneŞABAN DORAN Muayene ÜcretiŞABAN DORAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞABAN DORAN BulGetirŞABAN DORAN NeredeCep NoŞABAN DORAN UzmanıŞABAN DORAN Özel MuayeneŞABAN DORAN NumarasıŞABAN DORAN Nerede ÇalışıyorŞABAN DORAN GörevliUzmanlıkAileŞABAN DORAN ŞikayetŞABAN DORAN ÖneriŞABAN DORAN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞABAN DORAN KimdirSekreterHemşireŞABAN DORAN Yeni BilgileriŞABAN DORAN Hakkında BilgiCerrahHekimŞABAN DORAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞABAN DORAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞABAN DORAN Doğum TarihiİrtibatŞABAN DORAN Tedavi OlanlarSağlıkŞABAN DORAN ÖzgeçmişŞABAN DORAN BiyografiCerrahisiŞABAN DORAN DoktordurŞABAN DORAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞABAN DORAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞABAN DORAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiBalcali,  Yüreğir,  Adana,  Balcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
0 (322) 338 6060
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33.341 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır