Doktor Bilgileri

Dr. Nimet Doğruol
NİMET DOĞRUOL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİMET DOĞRUOL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NİMET DOĞRUOL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NİMET DOĞRUOL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİMET DOĞRUOL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİMET DOĞRUOL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİMET DOĞRUOL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİMET DOĞRUOL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİMET DOĞRUOL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NİMET,  DOĞRUOL,   AdanaNİMET DOĞRUOL Muayene ÜcretiNİMET DOĞRUOL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİMET DOĞRUOL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİMET DOĞRUOL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİMET DOĞRUOL Hakkında BilgiYorumlarNİMET DOĞRUOL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİMET DOĞRUOL HakkındaNİMET DOĞRUOL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİMET DOĞRUOL ÖzgeçmişiNİMET DOĞRUOL RandevuNİMET DOĞRUOL MuayenehaneNİMET DOĞRUOL Muayene ÜcretiNİMET DOĞRUOL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİMET DOĞRUOL BulGetirNİMET DOĞRUOL NeredeCep NoNİMET DOĞRUOL UzmanıNİMET DOĞRUOL Özel MuayeneNİMET DOĞRUOL NumarasıNİMET DOĞRUOL Nerede ÇalışıyorNİMET DOĞRUOL GörevliUzmanlıkAileNİMET DOĞRUOL ŞikayetNİMET DOĞRUOL ÖneriNİMET DOĞRUOL EleştiriHastalıklarıYorumlarNİMET DOĞRUOL KimdirSekreterHemşireNİMET DOĞRUOL Yeni BilgileriNİMET DOĞRUOL Hakkında BilgiCerrahHekimNİMET DOĞRUOL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİMET DOĞRUOL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİMET DOĞRUOL Doğum TarihiİrtibatNİMET DOĞRUOL Tedavi OlanlarSağlıkNİMET DOĞRUOL ÖzgeçmişNİMET DOĞRUOL BiyografiCerrahisiNİMET DOĞRUOL DoktordurNİMET DOĞRUOL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİMET DOĞRUOL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİMET DOĞRUOL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13,091 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır