Doktor Bilgileri

Dt. Şener Kayapinar
ŞENER KAYAPINAR (Diyarbakır Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞENER KAYAPINAR (Diyarbakır Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ŞENER KAYAPINAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ŞENER KAYAPINAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞENER KAYAPINAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞENER KAYAPINAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞENER KAYAPINAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞENER KAYAPINAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞENER KAYAPINAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ŞENER,  KAYAPINAR,   DiyarbakırŞENER KAYAPINAR Muayene ÜcretiŞENER KAYAPINAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞENER KAYAPINAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞENER KAYAPINAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞENER KAYAPINAR Hakkında BilgiYorumlarŞENER KAYAPINAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞENER KAYAPINAR HakkındaŞENER KAYAPINAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞENER KAYAPINAR ÖzgeçmişiŞENER KAYAPINAR RandevuŞENER KAYAPINAR MuayenehaneŞENER KAYAPINAR Muayene ÜcretiŞENER KAYAPINAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞENER KAYAPINAR BulGetirŞENER KAYAPINAR NeredeCep NoŞENER KAYAPINAR UzmanıŞENER KAYAPINAR Özel MuayeneŞENER KAYAPINAR NumarasıŞENER KAYAPINAR Nerede ÇalışıyorŞENER KAYAPINAR GörevliUzmanlıkAileŞENER KAYAPINAR ŞikayetŞENER KAYAPINAR ÖneriŞENER KAYAPINAR EleştiriHastalıklarıYorumlarŞENER KAYAPINAR KimdirSekreterHemşireŞENER KAYAPINAR Yeni BilgileriŞENER KAYAPINAR Hakkında BilgiCerrahHekimŞENER KAYAPINAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞENER KAYAPINAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞENER KAYAPINAR Doğum TarihiİrtibatŞENER KAYAPINAR Tedavi OlanlarSağlıkŞENER KAYAPINAR ÖzgeçmişŞENER KAYAPINAR BiyografiCerrahisiŞENER KAYAPINAR DoktordurŞENER KAYAPINAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞENER KAYAPINAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞENER KAYAPINAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,994 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır