Doktor Bilgileri

Dt. Bilal Gül
BİLAL GÜL (Diyarbakır Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLAL GÜL (Diyarbakır Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BİLAL GÜL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BİLAL GÜL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLAL GÜL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLAL GÜL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLAL GÜL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLAL GÜL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLAL GÜL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BİLAL,  GÜL,   DiyarbakırBİLAL GÜL Muayene ÜcretiBİLAL GÜL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLAL GÜL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLAL GÜL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLAL GÜL Hakkında BilgiYorumlarBİLAL GÜL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLAL GÜL HakkındaBİLAL GÜL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLAL GÜL ÖzgeçmişiBİLAL GÜL RandevuBİLAL GÜL MuayenehaneBİLAL GÜL Muayene ÜcretiBİLAL GÜL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLAL GÜL BulGetirBİLAL GÜL NeredeCep NoBİLAL GÜL UzmanıBİLAL GÜL Özel MuayeneBİLAL GÜL NumarasıBİLAL GÜL Nerede ÇalışıyorBİLAL GÜL GörevliUzmanlıkAileBİLAL GÜL ŞikayetBİLAL GÜL ÖneriBİLAL GÜL EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLAL GÜL KimdirSekreterHemşireBİLAL GÜL Yeni BilgileriBİLAL GÜL Hakkında BilgiCerrahHekimBİLAL GÜL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLAL GÜL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLAL GÜL Doğum TarihiİrtibatBİLAL GÜL Tedavi OlanlarSağlıkBİLAL GÜL ÖzgeçmişBİLAL GÜL BiyografiCerrahisiBİLAL GÜL DoktordurBİLAL GÜL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLAL GÜL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLAL GÜL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,858 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır