Doktor Bilgileri

Dt. Aslan Yiğit
ASLAN YİĞİT (Diyarbakır Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASLAN YİĞİT (Diyarbakır Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ASLAN YİĞİT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ASLAN YİĞİT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASLAN YİĞİT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASLAN YİĞİT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASLAN YİĞİT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASLAN YİĞİT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASLAN YİĞİT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ASLAN,  YİĞİT,   DiyarbakırASLAN YİĞİT Muayene ÜcretiASLAN YİĞİT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASLAN YİĞİT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASLAN YİĞİT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASLAN YİĞİT Hakkında BilgiYorumlarASLAN YİĞİT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASLAN YİĞİT HakkındaASLAN YİĞİT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASLAN YİĞİT ÖzgeçmişiASLAN YİĞİT RandevuASLAN YİĞİT MuayenehaneASLAN YİĞİT Muayene ÜcretiASLAN YİĞİT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASLAN YİĞİT BulGetirASLAN YİĞİT NeredeCep NoASLAN YİĞİT UzmanıASLAN YİĞİT Özel MuayeneASLAN YİĞİT NumarasıASLAN YİĞİT Nerede ÇalışıyorASLAN YİĞİT GörevliUzmanlıkAileASLAN YİĞİT ŞikayetASLAN YİĞİT ÖneriASLAN YİĞİT EleştiriHastalıklarıYorumlarASLAN YİĞİT KimdirSekreterHemşireASLAN YİĞİT Yeni BilgileriASLAN YİĞİT Hakkında BilgiCerrahHekimASLAN YİĞİT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASLAN YİĞİT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASLAN YİĞİT Doğum TarihiİrtibatASLAN YİĞİT Tedavi OlanlarSağlıkASLAN YİĞİT ÖzgeçmişASLAN YİĞİT BiyografiCerrahisiASLAN YİĞİT DoktordurASLAN YİĞİT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASLAN YİĞİT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASLAN YİĞİT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,558 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır