Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Bayram İnce
BAYRAM İNCE (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAYRAM İNCE (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. BAYRAM İNCE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. BAYRAM İNCE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAYRAM İNCE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAYRAM İNCE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAYRAM İNCE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAYRAM İNCE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAYRAM İNCE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.BAYRAM,  İNCE,   DiyarbakırBAYRAM İNCE Muayene ÜcretiBAYRAM İNCE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAYRAM İNCE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAYRAM İNCE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAYRAM İNCE Hakkında BilgiYorumlarBAYRAM İNCE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAYRAM İNCE HakkındaBAYRAM İNCE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAYRAM İNCE ÖzgeçmişiBAYRAM İNCE RandevuBAYRAM İNCE MuayenehaneBAYRAM İNCE Muayene ÜcretiBAYRAM İNCE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAYRAM İNCE BulGetirBAYRAM İNCE NeredeCep NoBAYRAM İNCE UzmanıBAYRAM İNCE Özel MuayeneBAYRAM İNCE NumarasıBAYRAM İNCE Nerede ÇalışıyorBAYRAM İNCE GörevliUzmanlıkAileBAYRAM İNCE ŞikayetBAYRAM İNCE ÖneriBAYRAM İNCE EleştiriHastalıklarıYorumlarBAYRAM İNCE KimdirSekreterHemşireBAYRAM İNCE Yeni BilgileriBAYRAM İNCE Hakkında BilgiCerrahHekimBAYRAM İNCE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAYRAM İNCE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAYRAM İNCE Doğum TarihiİrtibatBAYRAM İNCE Tedavi OlanlarSağlıkBAYRAM İNCE ÖzgeçmişBAYRAM İNCE BiyografiCerrahisiBAYRAM İNCE DoktordurBAYRAM İNCE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAYRAM İNCE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAYRAM İNCE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 72,081 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır