Doktor Bilgileri

Dt. Yasemin Yavuz
YASEMİN YAVUZ (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN YAVUZ (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. YASEMİN YAVUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. YASEMİN YAVUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN YAVUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN YAVUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN YAVUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN YAVUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN YAVUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.YASEMİN,  YAVUZ,   DiyarbakırYASEMİN YAVUZ Muayene ÜcretiYASEMİN YAVUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN YAVUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN YAVUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN YAVUZ Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN YAVUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN YAVUZ HakkındaYASEMİN YAVUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN YAVUZ ÖzgeçmişiYASEMİN YAVUZ RandevuYASEMİN YAVUZ MuayenehaneYASEMİN YAVUZ Muayene ÜcretiYASEMİN YAVUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN YAVUZ BulGetirYASEMİN YAVUZ NeredeCep NoYASEMİN YAVUZ UzmanıYASEMİN YAVUZ Özel MuayeneYASEMİN YAVUZ NumarasıYASEMİN YAVUZ Nerede ÇalışıyorYASEMİN YAVUZ GörevliUzmanlıkAileYASEMİN YAVUZ ŞikayetYASEMİN YAVUZ ÖneriYASEMİN YAVUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN YAVUZ KimdirSekreterHemşireYASEMİN YAVUZ Yeni BilgileriYASEMİN YAVUZ Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN YAVUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN YAVUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN YAVUZ Doğum TarihiİrtibatYASEMİN YAVUZ Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN YAVUZ ÖzgeçmişYASEMİN YAVUZ BiyografiCerrahisiYASEMİN YAVUZ DoktordurYASEMİN YAVUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN YAVUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN YAVUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 20,271 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır