Doktor Bilgileri

Dt. Şifa Güneş
ŞİFA GÜNEŞ (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞİFA GÜNEŞ (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ŞİFA GÜNEŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ŞİFA GÜNEŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞİFA GÜNEŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞİFA GÜNEŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞİFA GÜNEŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞİFA GÜNEŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞİFA GÜNEŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ŞİFA,  GÜNEŞ,   DiyarbakırŞİFA GÜNEŞ Muayene ÜcretiŞİFA GÜNEŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞİFA GÜNEŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞİFA GÜNEŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞİFA GÜNEŞ Hakkında BilgiYorumlarŞİFA GÜNEŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞİFA GÜNEŞ HakkındaŞİFA GÜNEŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞİFA GÜNEŞ ÖzgeçmişiŞİFA GÜNEŞ RandevuŞİFA GÜNEŞ MuayenehaneŞİFA GÜNEŞ Muayene ÜcretiŞİFA GÜNEŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞİFA GÜNEŞ BulGetirŞİFA GÜNEŞ NeredeCep NoŞİFA GÜNEŞ UzmanıŞİFA GÜNEŞ Özel MuayeneŞİFA GÜNEŞ NumarasıŞİFA GÜNEŞ Nerede ÇalışıyorŞİFA GÜNEŞ GörevliUzmanlıkAileŞİFA GÜNEŞ ŞikayetŞİFA GÜNEŞ ÖneriŞİFA GÜNEŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarŞİFA GÜNEŞ KimdirSekreterHemşireŞİFA GÜNEŞ Yeni BilgileriŞİFA GÜNEŞ Hakkında BilgiCerrahHekimŞİFA GÜNEŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞİFA GÜNEŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞİFA GÜNEŞ Doğum TarihiİrtibatŞİFA GÜNEŞ Tedavi OlanlarSağlıkŞİFA GÜNEŞ ÖzgeçmişŞİFA GÜNEŞ BiyografiCerrahisiŞİFA GÜNEŞ DoktordurŞİFA GÜNEŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞİFA GÜNEŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞİFA GÜNEŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,384 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır