Doktor Bilgileri

Dt. Suzan Bali
SUZAN BALİ (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SUZAN BALİ (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SUZAN BALİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SUZAN BALİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SUZAN BALİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SUZAN BALİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SUZAN BALİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SUZAN BALİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SUZAN BALİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SUZAN,  BALİ,   DiyarbakırSUZAN BALİ Muayene ÜcretiSUZAN BALİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSUZAN BALİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSUZAN BALİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSUZAN BALİ Hakkında BilgiYorumlarSUZAN BALİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSUZAN BALİ HakkındaSUZAN BALİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSUZAN BALİ ÖzgeçmişiSUZAN BALİ RandevuSUZAN BALİ MuayenehaneSUZAN BALİ Muayene ÜcretiSUZAN BALİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSUZAN BALİ BulGetirSUZAN BALİ NeredeCep NoSUZAN BALİ UzmanıSUZAN BALİ Özel MuayeneSUZAN BALİ NumarasıSUZAN BALİ Nerede ÇalışıyorSUZAN BALİ GörevliUzmanlıkAileSUZAN BALİ ŞikayetSUZAN BALİ ÖneriSUZAN BALİ EleştiriHastalıklarıYorumlarSUZAN BALİ KimdirSekreterHemşireSUZAN BALİ Yeni BilgileriSUZAN BALİ Hakkında BilgiCerrahHekimSUZAN BALİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSUZAN BALİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSUZAN BALİ Doğum TarihiİrtibatSUZAN BALİ Tedavi OlanlarSağlıkSUZAN BALİ ÖzgeçmişSUZAN BALİ BiyografiCerrahisiSUZAN BALİ DoktordurSUZAN BALİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSUZAN BALİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSUZAN BALİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,760 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır