Doktor Bilgileri

Dt. Ramazan Kara
RAMAZAN KARA (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RAMAZAN KARA (Diyarbakır Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. RAMAZAN KARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. RAMAZAN KARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RAMAZAN KARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RAMAZAN KARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RAMAZAN KARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RAMAZAN KARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RAMAZAN KARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.RAMAZAN,  KARA,   DiyarbakırRAMAZAN KARA Muayene ÜcretiRAMAZAN KARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRAMAZAN KARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRAMAZAN KARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRAMAZAN KARA Hakkında BilgiYorumlarRAMAZAN KARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRAMAZAN KARA HakkındaRAMAZAN KARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRAMAZAN KARA ÖzgeçmişiRAMAZAN KARA RandevuRAMAZAN KARA MuayenehaneRAMAZAN KARA Muayene ÜcretiRAMAZAN KARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRAMAZAN KARA BulGetirRAMAZAN KARA NeredeCep NoRAMAZAN KARA UzmanıRAMAZAN KARA Özel MuayeneRAMAZAN KARA NumarasıRAMAZAN KARA Nerede ÇalışıyorRAMAZAN KARA GörevliUzmanlıkAileRAMAZAN KARA ŞikayetRAMAZAN KARA ÖneriRAMAZAN KARA EleştiriHastalıklarıYorumlarRAMAZAN KARA KimdirSekreterHemşireRAMAZAN KARA Yeni BilgileriRAMAZAN KARA Hakkında BilgiCerrahHekimRAMAZAN KARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRAMAZAN KARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRAMAZAN KARA Doğum TarihiİrtibatRAMAZAN KARA Tedavi OlanlarSağlıkRAMAZAN KARA ÖzgeçmişRAMAZAN KARA BiyografiCerrahisiRAMAZAN KARA DoktordurRAMAZAN KARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRAMAZAN KARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRAMAZAN KARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,061 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır