Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zeynep Meltem Antonov
ZEYNEP MELTEM ANTONOV (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP MELTEM ANTONOV (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZEYNEP MELTEM ANTONOV hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZEYNEP MELTEM ANTONOV iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP MELTEM ANTONOV ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP MELTEM ANTONOV ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP MELTEM ANTONOV ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP MELTEM ANTONOV ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP MELTEM ANTONOV ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZEYNEP,  MELTEM,  ANTONOV,   DiyarbakırZEYNEP MELTEM ANTONOV Muayene ÜcretiZEYNEP MELTEM ANTONOV Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP MELTEM ANTONOV Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP MELTEM ANTONOV ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP MELTEM ANTONOV Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP MELTEM ANTONOV KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP MELTEM ANTONOV HakkındaZEYNEP MELTEM ANTONOV Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP MELTEM ANTONOV ÖzgeçmişiZEYNEP MELTEM ANTONOV RandevuZEYNEP MELTEM ANTONOV MuayenehaneZEYNEP MELTEM ANTONOV Muayene ÜcretiZEYNEP MELTEM ANTONOV ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP MELTEM ANTONOV BulGetirZEYNEP MELTEM ANTONOV NeredeCep NoZEYNEP MELTEM ANTONOV UzmanıZEYNEP MELTEM ANTONOV Özel MuayeneZEYNEP MELTEM ANTONOV NumarasıZEYNEP MELTEM ANTONOV Nerede ÇalışıyorZEYNEP MELTEM ANTONOV GörevliUzmanlıkAileZEYNEP MELTEM ANTONOV ŞikayetZEYNEP MELTEM ANTONOV ÖneriZEYNEP MELTEM ANTONOV EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP MELTEM ANTONOV KimdirSekreterHemşireZEYNEP MELTEM ANTONOV Yeni BilgileriZEYNEP MELTEM ANTONOV Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP MELTEM ANTONOV AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP MELTEM ANTONOV TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP MELTEM ANTONOV Doğum TarihiİrtibatZEYNEP MELTEM ANTONOV Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP MELTEM ANTONOV ÖzgeçmişZEYNEP MELTEM ANTONOV BiyografiCerrahisiZEYNEP MELTEM ANTONOV DoktordurZEYNEP MELTEM ANTONOV Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP MELTEM ANTONOV TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP MELTEM ANTONOV Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,233 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır