Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yavuz Yeşilova
YAVUZ YEŞİLOVA (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YAVUZ YEŞİLOVA (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YAVUZ YEŞİLOVA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YAVUZ YEŞİLOVA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YAVUZ YEŞİLOVA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YAVUZ YEŞİLOVA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YAVUZ YEŞİLOVA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YAVUZ YEŞİLOVA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YAVUZ YEŞİLOVA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YAVUZ,  YEŞİLOVA,   DiyarbakırYAVUZ YEŞİLOVA Muayene ÜcretiYAVUZ YEŞİLOVA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYAVUZ YEŞİLOVA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYAVUZ YEŞİLOVA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYAVUZ YEŞİLOVA Hakkında BilgiYorumlarYAVUZ YEŞİLOVA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYAVUZ YEŞİLOVA HakkındaYAVUZ YEŞİLOVA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYAVUZ YEŞİLOVA ÖzgeçmişiYAVUZ YEŞİLOVA RandevuYAVUZ YEŞİLOVA MuayenehaneYAVUZ YEŞİLOVA Muayene ÜcretiYAVUZ YEŞİLOVA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYAVUZ YEŞİLOVA BulGetirYAVUZ YEŞİLOVA NeredeCep NoYAVUZ YEŞİLOVA UzmanıYAVUZ YEŞİLOVA Özel MuayeneYAVUZ YEŞİLOVA NumarasıYAVUZ YEŞİLOVA Nerede ÇalışıyorYAVUZ YEŞİLOVA GörevliUzmanlıkAileYAVUZ YEŞİLOVA ŞikayetYAVUZ YEŞİLOVA ÖneriYAVUZ YEŞİLOVA EleştiriHastalıklarıYorumlarYAVUZ YEŞİLOVA KimdirSekreterHemşireYAVUZ YEŞİLOVA Yeni BilgileriYAVUZ YEŞİLOVA Hakkında BilgiCerrahHekimYAVUZ YEŞİLOVA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYAVUZ YEŞİLOVA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYAVUZ YEŞİLOVA Doğum TarihiİrtibatYAVUZ YEŞİLOVA Tedavi OlanlarSağlıkYAVUZ YEŞİLOVA ÖzgeçmişYAVUZ YEŞİLOVA BiyografiCerrahisiYAVUZ YEŞİLOVA DoktordurYAVUZ YEŞİLOVA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYAVUZ YEŞİLOVA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYAVUZ YEŞİLOVA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,208 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır