Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Metin Özkan
METİN ÖZKAN (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor METİN ÖZKAN (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. METİN ÖZKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. METİN ÖZKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor METİN ÖZKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor METİN ÖZKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor METİN ÖZKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor METİN ÖZKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor METİN ÖZKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.METİN,  ÖZKAN,   DiyarbakırMETİN ÖZKAN Muayene ÜcretiMETİN ÖZKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMETİN ÖZKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMETİN ÖZKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMETİN ÖZKAN Hakkında BilgiYorumlarMETİN ÖZKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMETİN ÖZKAN HakkındaMETİN ÖZKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMETİN ÖZKAN ÖzgeçmişiMETİN ÖZKAN RandevuMETİN ÖZKAN MuayenehaneMETİN ÖZKAN Muayene ÜcretiMETİN ÖZKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMETİN ÖZKAN BulGetirMETİN ÖZKAN NeredeCep NoMETİN ÖZKAN UzmanıMETİN ÖZKAN Özel MuayeneMETİN ÖZKAN NumarasıMETİN ÖZKAN Nerede ÇalışıyorMETİN ÖZKAN GörevliUzmanlıkAileMETİN ÖZKAN ŞikayetMETİN ÖZKAN ÖneriMETİN ÖZKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMETİN ÖZKAN KimdirSekreterHemşireMETİN ÖZKAN Yeni BilgileriMETİN ÖZKAN Hakkında BilgiCerrahHekimMETİN ÖZKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMETİN ÖZKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMETİN ÖZKAN Doğum TarihiİrtibatMETİN ÖZKAN Tedavi OlanlarSağlıkMETİN ÖZKAN ÖzgeçmişMETİN ÖZKAN BiyografiCerrahisiMETİN ÖZKAN DoktordurMETİN ÖZKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMETİN ÖZKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMETİN ÖZKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,824 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır