Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kenan Yildiz
KENAN YILDIZ (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KENAN YILDIZ (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KENAN YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KENAN YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KENAN YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KENAN YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KENAN YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KENAN YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KENAN YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KENAN,  YILDIZ,   DiyarbakırKENAN YILDIZ Muayene ÜcretiKENAN YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKENAN YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKENAN YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKENAN YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarKENAN YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKENAN YILDIZ HakkındaKENAN YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKENAN YILDIZ ÖzgeçmişiKENAN YILDIZ RandevuKENAN YILDIZ MuayenehaneKENAN YILDIZ Muayene ÜcretiKENAN YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKENAN YILDIZ BulGetirKENAN YILDIZ NeredeCep NoKENAN YILDIZ UzmanıKENAN YILDIZ Özel MuayeneKENAN YILDIZ NumarasıKENAN YILDIZ Nerede ÇalışıyorKENAN YILDIZ GörevliUzmanlıkAileKENAN YILDIZ ŞikayetKENAN YILDIZ ÖneriKENAN YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarKENAN YILDIZ KimdirSekreterHemşireKENAN YILDIZ Yeni BilgileriKENAN YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimKENAN YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKENAN YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKENAN YILDIZ Doğum TarihiİrtibatKENAN YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkKENAN YILDIZ ÖzgeçmişKENAN YILDIZ BiyografiCerrahisiKENAN YILDIZ DoktordurKENAN YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKENAN YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKENAN YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,030 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır